Koło Powiatowe Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy KP PSP w Nowym Targu
Strona GłównaZarządPrawoKalendariumUchwały ZarząduGaleriaKontaktHumor
Nawigacja
Strona Główna
Zarząd
Prawo
Kalendarium
Uchwały Zarządu
Galeria
Kontakt
Humor
Szukaj
Kontakty
"Oda do Starości"

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 19
Najnowszy Użytkownik: MoSpaWada

Licznik wejść
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

POLECAMY

Małopolski Zarząd Wojewódzki Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP
KP PSPOSP Trybsz


Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA

Witamy
Witamy na stronie Zarządu Koła Powiatowego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.


Dzień Strażaka Emeryta.
W sobotę w Leśnicy Groniu, odbyło się spotkanie Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej, koło powiatowe Nowy Targ z okazji „Dnia Strażaka”. Na spotkanie przybyli bardzo licznie emeryci, co bardzo cieszy, iż w końcu emeryci zrozumieli po co jest im dany wiek emerycki. Wspomnieniom nie było końca, spotkanie odbyło się w miłej sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Na koniec Prezes Koła Stanisław Barnaś Odznaką „Za Zasługi Dla Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP”, odznaczył wyróżniających się emerytów.
Dodane przez Administrator
dnia 24 maj 2017 22:30:53
0 Komentarzy
3 Czytań - Drukuj

ZAPROSZENIE.
Drodzy emeryci i renciści pożarnictwa.

Serdecznie zapraszam na spotkanie z okazji „Powiatowego Dnia Strażaka Emeryta”, które odbędzie się 20 maja br. o godz. 15.00 w Ośrodku wypoczynkowym „PRZYSTAŃ” w Leśnicy - Groniu na Kobylarzówce.

Osoby, które zechcą skorzystać z transportu, proszone są na godz.14.15 na parking obok Straży Pożarnej ul. Kościuszki 3, gdzie będzie podstawiony Autobus. Prosimy o punktualne przybycie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

Za Zarząd ZE i RP RP Prezes Stanisław BarnaśDodane przez Administrator
dnia 13 maj 2017 16:15:08
0 Komentarzy
6 Czytań - Drukuj

Życzenia z okazji "Dnia Strażaka".
W dniu Świętego Floriana patrona strażaków,
pragnę z tej okazji strażakom zawodowym, strażakom ochotnikom i nam wszystkim emerytom i rencistom straży pożarnej, złożyć życzenia wszystkiego najlepszego, tego co może spotkać strażaków w tak trudnej i niebezpiecznej pracy zawodowej, jaką jest służba w straży pożarnej. Strażakom zawodowym życzę, aby zawsze mieli jasną sytuację podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, aby omijały ich pomyłki i niespodzianki, strażakom ochotnikom życzę, aby piękne mundury, wyglancowane hełmy i toporki służyły im tylko podczas parad i uroczystości, a nowoczesne samochody pożarnicze rozjaśniały swoim blaskiem okazałe remizy. Nam emerytom i rencistom życzę, aby zdrowie nam służyło i abyśmy mogli godnie i spokojnie żyć na zasłużonej emeryturze.
Natomiast społeczeństwu życzę poczucia bezpieczeństwa i więcej zrozumienia!.
Wszystkim strażakom, życzę Opatrzności św. Floriana.
Szczęść Boże!.
Życzy Zarząd ZE i RP RP
Dodane przez Administrator
dnia 03 maj 2017 22:23:55
0 Komentarzy
7 Czytań - Drukuj

Życzenia Wielkanocne.
Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny
i wiarą w sens życia! Pogody w sercu i radości płynącej ze
Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego Święconego
Jajka, serdecznych spotkań w gronie najbliższych,
wiele miłości, spokoju ducha, dużo ludzkiej
życzliwości i wzajemnego
poszanowania życzy

Za Zarząd:
Prezes Zarządu koła Powiatowego ZE i RP RP w Nowym Targu
Stanisław Barnaś
Dodane przez Administrator
dnia 13 kwiecień 2017 19:38:09
0 Komentarzy
11 Czytań - Drukuj

Posiedzenie Prezydium ZG ZEiRP RP w Warszawie.
Koleżanki i Koledzy
Witam wszystkich.
Informuję, że w dniu wczorajszym odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium ZG. Omówiono wiele spraw w tym sprawę zmian w naszym Statucie (zmiana ustawy - prawo o stowarzyszeniach). Prezydium podjęło działania realizujące Uchwałę programową w tm - realizacja wykazu osób zasłużonych dla Związku i wypracowanie koncepcji pracy historycznej obrazującej dzieje polskiego pożarnictwa do 1992 roku.

Dziękuję Prezesom ZW które przysłały sprawozdania roczne. Prezydium podjęło uchwałę o przyznaniu naszych odznak "Zasłużony" Zamówione odznaki i znaczki organizacyjne na rok 2017 zostaną wysłane do ZW.

Informuję, że mamy nową kol. Sekretarz ZG. Jest nią Małgorzata Grącka z Warszawy.

Dodane przez Administrator
dnia 18 marzec 2017 15:30:37
0 Komentarzy
27 Czytań - Drukuj

"Dzień Kobiet".
Najdroższe nasze Panie!.

Dzisiaj 8 marca „Dzień Kobiet” – naszych Kobiet, mam, żon, sióstr, córek, a nawet kochanek. Jest to dzień, kiedy wszyscy staramy się być dobrzy, mili, uczynni i w tym dniu chcemy sprawić Wam jak najwięcej radości, zachowujemy się tak, jakbyśmy chcieli nadrobić wszystkie stracone miłe chwilę, przez nie właściwe nasze zachowania. Przynosimy kwiaty, składamy życzenia, ściskamy mocno i tym staramy się okazać, jak bardzo Was kochamy. Ja wierzę, że wielu mężów, ojców nie stać na taki gest z różnych przyczyn, zapewne chcieliby się dobrze zachować wobec Was ale nie zawsze wiedzą, jak to uczynić i co zrobić, abyście czuły jak bardzo Was kochają i jak bardzo jesteście im potrzebne, na każdym kroku i w każdej chwili swojego życia. Wierzcie Drogie Panie, że jesteście dla nich najważniejsze, najbardziej kochane i bez Was czasami są bezradni jak małe dzieci. Dlatego proszę, przyjmijcie od nas wszystkich mężczyzn, tych najmłodszych, starszych i tych najstarszych te życzenia, serdeczne, szczere i płynące z głębi serca każdego z Nas, niech każdy dzień roku, będzie dla Was Dniem 8 Marca, a my obiecujemy, że będziemy się starać, aby ten dzień trwał dla Was cały rok. Uczynimy wszystko, abyście czuły się szczęśliwe, kochane i potrzebne. Wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Wasze najbardziej skrywane marzenia.
Prezes Zarządu Koła Powiatowego ZE i RP RP w Nowym Targ Stanisław Barnaś.
Dodane przez Administrator
dnia 07 marzec 2017 20:23:19
0 Komentarzy
26 Czytań - Drukuj

Posiedzenie Zarządu ...
W dniu 07 marca br. w komendzie Powiatowej PSP w Nowym Targu odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatowego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Targu. Tematem posiedzenia były sprawy związane z wypoczynkiem emerytów i rencistów w 2017 roku, organizacja obchodów „Dnia Strażaka” w br. i odwiedziny emerytów w tym okresie. Zaplanowanie możliwość zorganizowania wyjazdu weekendowego w Kotlinę Kłodzką lub do Egeru.
Następnie z wyrazami uznania i podziękowania za wkład pracy na rzecz ZE i RP RP Koło Powiatowe w Nowym Targu na ręce Wiceprezesa kol. Adama Kawuli w im. Zarządu Głównego ZE i RP RP w Warszawie wręczyłem Książkę wydaną z Okazji XX-lecia powstania Związku. Wiceprezes ZG Stanisław Barnaś.
Dodane przez Administrator
dnia 07 marzec 2017 20:09:30
0 Komentarzy
26 Czytań - Drukuj

Wycieczka do Włoch.
Zarząd Wojewódzki Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w roku 2017

organizuje wypoczynek we Włoszech „VIVA ITALIA”.

Zapisy drogą mailową, proszę kierować na adres e-mail: kamilla-n@wp.pl

Osoby, które nie mogą zapisać się na wycieczkę drogą internetową

proszę o zgłoszenie uczestnictwa droga telefoniczną pod nr tel. 503 104 612

lub osobiście w dniu 07.03.2017 w Krakowie ul. Westerplatte 19 w godz. 10.00 – 11.00

Zapisy na wycieczkę przyjmowane będą od 15.02.2017 do 07.03.2017

Pierwsza wpłata w wysokości 200zł w terminie do dnia 27.03.2017,

natomiast miesiąc przed planowanym wyjazdem należy wpłacić całą należność.

Program Imprezy przejrzysz tu:

http://www.online-travel.pl/oferta/viva-italia-10-dni.html
Dodane przez Administrator
dnia 01 marzec 2017 22:50:55
0 Komentarzy
28 Czytań - Drukuj

Posiedzenie Zarządu ZE i RP RP.
W dniu 07 lutego 2016 r. O godz. 17.00 odbyło się spotkanie Zarządu Powiatowego ZE i RP RP Koło w Nowym Targu. Posiedzenie rozpoczął Prezes Stanisław Barnaś tradycyjnym powitaniem. Następnie przedstawił porządek zebrania, który członkowie zarządu przegłosowali jednogłośnie. Tematem spotkania było podsumowanie spotkania sprawozdawczego za ubiegły rok. Kolejny punkt zebrania to plan pracy na bieżący rok, sporządzenie sprawozdania do Zarządu Wojewódzkiego za ubiegły rok. Następnie poprosił o propozycję kandydatów do odznaczenia Medalem Tuliszkowskiego przez ZW ZE i RP RP w Krakowie. Prezes koła poddał pod głosowanie propozycję powrotu do zwyczaju odwiedzania najstarszych członków Koła, którzy ze względu na wiek nie uczestniczą już w naszych spotkaniach podczas "Dnia Strażaka" lub odwiedzin Mikołajkowych, przyjęto jednogłośnie. Omówiono sprawy bieżące i na tym spotkanie zakończono. St. Barnaś - Prezes Koła.
Dodane przez Administrator
dnia 13 luty 2017 10:45:06
0 Komentarzy
32 Czytań - Drukuj

Dzień Babci i Dziadka.
Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie!!!. Świętujemy wspólnie Wasze Święto, Dzień Babci i Dziadka. Święto, którym pragniemy podziękować Wam za to, że jesteście. Bardzo Kochamy swoich rodziców, są dla nas wszystkim, robią dla nas wszystko aby niczego nam nie zabrakło. Ale czasami jest tak, że w natłoku pracy i różnych zajęć zapominają o najważniejszym, o byciu przy nas w każdej chwili, kiedy najbardziej są nam potrzebni, gdy trzeba nas pocieszyć, przytulić powiedzieć mądre zdanie, które doda otuchy, podniesie nas na duchu i oświetli resztę dnia. Wy jesteście zawsze i w każdej chwili. Za to Wam dziękujemy, życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, wiele wiele miłości i zadowolenia z nas wnucząt. Kochamy Was Babcie i Dziadkowie. Prezes ZE i RP RP Stanisław Barnaś.
Dodane przez Administrator
dnia 21 styczeń 2017 23:41:05
0 Komentarzy
65 Czytań - Drukuj

Życzenia Noworoczne na Rok 2017.
Szanowni Państwo!
Kończy się kolejny rok, rok 2016. Jaki on był? Każdy z nas na początku roku życzył sobie aby był szczęśliwy, aby spełniały nam się życzenia składane sobie nawzajem przy wigilijnym stole, aby zdrowie nam dopisywało i dobrze nam się działo! Mam nadzieję, że dla większości z Państwa tak było.

Jako Wiceprezes koła Powiatowego ZE i RP RP w Nowym Targu w życiu prywatnym rok 2016 uważam za spełniony. Zarówno mojej rodzinie jak i mi zdrowie dopisywało i rok upłynął spokojnie.

Szanowni Państwo! W nowym nadchodzącym Roku 2017 życzyłbym wszystkim tego co według mnie jest najważniejsze: zdrowia i dobrych relacji w stosunkach międzyludzkich. Jako społeczeństwo nie potrafimy ze sobą rozmawiać, straciliśmy dobrosąsiedzkie stosunki na ulicy, w pracy a nawet w rodzinach, a wzajemne spory przenoszone z zewnątrz do rodzin rzutują potem negatywnie na każdą sferę naszego życia. Zostawmy politykę tym wysoko u góry, wybraliśmy ich i daliśmy im mandat zaufania społecznego i powinni z niego się wywiązać.

Życzę Nam wszystkim aby ten Rok 2017 był rokiem powrotu do normalności, do dialogu zaczynając od rodziny aż po najwyższe szczeble władz i polityki. Życzę wiele miłości, życzliwości i wzajemnego poszanowania.


I niech się Wam darzy. Szczęść Boże!!!

Wiceprezes ZE i RP RP Stanisław Barnaś
Dodane przez Administrator
dnia 31 grudzień 2016 13:47:08
0 Komentarzy
72 Czytań - Drukuj

Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

10 Przykazań Strażaka

Pogoda

Pogoda
Nowy Targ

°C °C


Zegar

Copyright & copy; 2011
Design by: d4u.hut2.ruPowered by PHP-Fusion © 2003-2005109547 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie