Koło Powiatowe Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy KP PSP w Nowym Targu
Strona GłównaZarządPrawoKalendariumUchwały ZarząduGaleriaKontaktHumor
Nawigacja
Strona Główna
Zarząd
Prawo
Kalendarium
Uchwały Zarządu
Galeria
Kontakt
Humor
Szukaj
Kontakty
"Oda do Starości"

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 19
Najnowszy Użytkownik: MoSpaWada

Licznik wejść
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

POLECAMY

Małopolski Zarząd Wojewódzki Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP
KP PSPOSP Trybsz


Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA

Witamy
Witamy na stronie Zarządu Koła Powiatowego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.


I Posiedzenie Zarządu po wakacjach.
W dniu 07.09.2017 r. w biurze Zarządu Powiatowego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP odbyło się pierwsze po wakacjach posiedzenie zarządu. W trakcie posiedzenia Prezes Koła przedstawił informację o wypoczynku emerytów rencistów i w okresie wakacyjnym. Poinformował również o zmianie regulaminu świadczeń socjalnych oraz o planowanych imprezach w związku z kończącym się latem i rokiem 2017. Prezes ZP ZE i RP RP Stanisław Barnaś.
Dodane przez Administrator
dnia 07 wrzesień 2017 21:33:50
0 Komentarzy
3 Czytań - Drukuj

Wakacje.
Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy, dzieci i młodzieży, drodzy emeryci i renciści.
Rozpoczęły się kolejne wakacje w naszym życiu. Dla niektórych są to pierwsze a dla innych kolejne wakacje. Wakacje to okres wypoczynku po całym roku trudnej nauki i ciężkiej pracy. Wakacje to czas zdawałoby się beztroski, szaleństw i innych fajnych zorganizowanych form wypoczynku.
Pragnę serdecznie Wam wszystkim korzystającym z uroków wakacyjnego wypoczynku życzyć udanego wypoczynku, nowych przyjaciół, wiele radości i z tego okresu i wspaniałych wrażeń.
Proszę jednak abyście nie zapominali o podstawowej zasadzie ograniczonego zaufania do innych /tak jak w kodeksie ruchu drogowego/.
Miłego wypoczynku i pięknej opalenizny.
Pozdrawiam serdecznie Prezes Koła Powiatowego ZE i RP RP w Nowym Targu Stanisław Barnaś
Dodane przez Administrator
dnia 26 czerwiec 2017 22:44:04
0 Komentarzy
24 Czytań - Drukuj

Dzień Strażaka Emeryta.
W sobotę w Leśnicy Groniu, odbyło się spotkanie Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej, koło powiatowe Nowy Targ z okazji „Dnia Strażaka”. Na spotkanie przybyli bardzo licznie emeryci, co bardzo cieszy, iż w końcu emeryci zrozumieli po co jest im dany wiek emerycki. Wspomnieniom nie było końca, spotkanie odbyło się w miłej sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Na koniec Prezes Koła Stanisław Barnaś Odznaką „Za Zasługi Dla Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP”, odznaczył wyróżniających się emerytów.
Dodane przez Administrator
dnia 24 maj 2017 22:30:53
0 Komentarzy
28 Czytań - Drukuj

ZAPROSZENIE.
Drodzy emeryci i renciści pożarnictwa.

Serdecznie zapraszam na spotkanie z okazji „Powiatowego Dnia Strażaka Emeryta”, które odbędzie się 20 maja br. o godz. 15.00 w Ośrodku wypoczynkowym „PRZYSTAŃ” w Leśnicy - Groniu na Kobylarzówce.

Osoby, które zechcą skorzystać z transportu, proszone są na godz.14.15 na parking obok Straży Pożarnej ul. Kościuszki 3, gdzie będzie podstawiony Autobus. Prosimy o punktualne przybycie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

Za Zarząd ZE i RP RP Prezes Stanisław BarnaśDodane przez Administrator
dnia 13 maj 2017 16:15:08
0 Komentarzy
32 Czytań - Drukuj

Życzenia z okazji "Dnia Strażaka".
W dniu Świętego Floriana patrona strażaków,
pragnę z tej okazji strażakom zawodowym, strażakom ochotnikom i nam wszystkim emerytom i rencistom straży pożarnej, złożyć życzenia wszystkiego najlepszego, tego co może spotkać strażaków w tak trudnej i niebezpiecznej pracy zawodowej, jaką jest służba w straży pożarnej. Strażakom zawodowym życzę, aby zawsze mieli jasną sytuację podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, aby omijały ich pomyłki i niespodzianki, strażakom ochotnikom życzę, aby piękne mundury, wyglancowane hełmy i toporki służyły im tylko podczas parad i uroczystości, a nowoczesne samochody pożarnicze rozjaśniały swoim blaskiem okazałe remizy. Nam emerytom i rencistom życzę, aby zdrowie nam służyło i abyśmy mogli godnie i spokojnie żyć na zasłużonej emeryturze.
Natomiast społeczeństwu życzę poczucia bezpieczeństwa i więcej zrozumienia!.
Wszystkim strażakom, życzę Opatrzności św. Floriana.
Szczęść Boże!.
Życzy Zarząd ZE i RP RP
Dodane przez Administrator
dnia 03 maj 2017 22:23:55
0 Komentarzy
30 Czytań - Drukuj

Życzenia Wielkanocne.
Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny
i wiarą w sens życia! Pogody w sercu i radości płynącej ze
Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego Święconego
Jajka, serdecznych spotkań w gronie najbliższych,
wiele miłości, spokoju ducha, dużo ludzkiej
życzliwości i wzajemnego
poszanowania życzy

Za Zarząd:
Prezes Zarządu koła Powiatowego ZE i RP RP w Nowym Targu
Stanisław Barnaś
Dodane przez Administrator
dnia 13 kwiecień 2017 19:38:09
0 Komentarzy
35 Czytań - Drukuj

Posiedzenie Prezydium ZG ZEiRP RP w Warszawie.
Koleżanki i Koledzy
Witam wszystkich.
Informuję, że w dniu wczorajszym odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium ZG. Omówiono wiele spraw w tym sprawę zmian w naszym Statucie (zmiana ustawy - prawo o stowarzyszeniach). Prezydium podjęło działania realizujące Uchwałę programową w tm - realizacja wykazu osób zasłużonych dla Związku i wypracowanie koncepcji pracy historycznej obrazującej dzieje polskiego pożarnictwa do 1992 roku.

Dziękuję Prezesom ZW które przysłały sprawozdania roczne. Prezydium podjęło uchwałę o przyznaniu naszych odznak "Zasłużony" Zamówione odznaki i znaczki organizacyjne na rok 2017 zostaną wysłane do ZW.

Informuję, że mamy nową kol. Sekretarz ZG. Jest nią Małgorzata Grącka z Warszawy.

Dodane przez Administrator
dnia 18 marzec 2017 15:30:37
0 Komentarzy
53 Czytań - Drukuj

"Dzień Kobiet".
Najdroższe nasze Panie!.

Dzisiaj 8 marca „Dzień Kobiet” – naszych Kobiet, mam, żon, sióstr, córek, a nawet kochanek. Jest to dzień, kiedy wszyscy staramy się być dobrzy, mili, uczynni i w tym dniu chcemy sprawić Wam jak najwięcej radości, zachowujemy się tak, jakbyśmy chcieli nadrobić wszystkie stracone miłe chwilę, przez nie właściwe nasze zachowania. Przynosimy kwiaty, składamy życzenia, ściskamy mocno i tym staramy się okazać, jak bardzo Was kochamy. Ja wierzę, że wielu mężów, ojców nie stać na taki gest z różnych przyczyn, zapewne chcieliby się dobrze zachować wobec Was ale nie zawsze wiedzą, jak to uczynić i co zrobić, abyście czuły jak bardzo Was kochają i jak bardzo jesteście im potrzebne, na każdym kroku i w każdej chwili swojego życia. Wierzcie Drogie Panie, że jesteście dla nich najważniejsze, najbardziej kochane i bez Was czasami są bezradni jak małe dzieci. Dlatego proszę, przyjmijcie od nas wszystkich mężczyzn, tych najmłodszych, starszych i tych najstarszych te życzenia, serdeczne, szczere i płynące z głębi serca każdego z Nas, niech każdy dzień roku, będzie dla Was Dniem 8 Marca, a my obiecujemy, że będziemy się starać, aby ten dzień trwał dla Was cały rok. Uczynimy wszystko, abyście czuły się szczęśliwe, kochane i potrzebne. Wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Wasze najbardziej skrywane marzenia.
Prezes Zarządu Koła Powiatowego ZE i RP RP w Nowym Targ Stanisław Barnaś.
Dodane przez Administrator
dnia 07 marzec 2017 20:23:19
0 Komentarzy
50 Czytań - Drukuj

Posiedzenie Zarządu ...
W dniu 07 marca br. w komendzie Powiatowej PSP w Nowym Targu odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatowego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Targu. Tematem posiedzenia były sprawy związane z wypoczynkiem emerytów i rencistów w 2017 roku, organizacja obchodów „Dnia Strażaka” w br. i odwiedziny emerytów w tym okresie. Zaplanowanie możliwość zorganizowania wyjazdu weekendowego w Kotlinę Kłodzką lub do Egeru.
Następnie z wyrazami uznania i podziękowania za wkład pracy na rzecz ZE i RP RP Koło Powiatowe w Nowym Targu na ręce Wiceprezesa kol. Adama Kawuli w im. Zarządu Głównego ZE i RP RP w Warszawie wręczyłem Książkę wydaną z Okazji XX-lecia powstania Związku. Wiceprezes ZG Stanisław Barnaś.
Dodane przez Administrator
dnia 07 marzec 2017 20:09:30
0 Komentarzy
54 Czytań - Drukuj

Wycieczka do Włoch.
Zarząd Wojewódzki Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w roku 2017

organizuje wypoczynek we Włoszech „VIVA ITALIA”.

Zapisy drogą mailową, proszę kierować na adres e-mail: kamilla-n@wp.pl

Osoby, które nie mogą zapisać się na wycieczkę drogą internetową

proszę o zgłoszenie uczestnictwa droga telefoniczną pod nr tel. 503 104 612

lub osobiście w dniu 07.03.2017 w Krakowie ul. Westerplatte 19 w godz. 10.00 – 11.00

Zapisy na wycieczkę przyjmowane będą od 15.02.2017 do 07.03.2017

Pierwsza wpłata w wysokości 200zł w terminie do dnia 27.03.2017,

natomiast miesiąc przed planowanym wyjazdem należy wpłacić całą należność.

Program Imprezy przejrzysz tu:

http://www.online-travel.pl/oferta/viva-italia-10-dni.html
Dodane przez Administrator
dnia 01 marzec 2017 22:50:55
0 Komentarzy
50 Czytań - Drukuj

Posiedzenie Zarządu ZE i RP RP.
W dniu 07 lutego 2016 r. O godz. 17.00 odbyło się spotkanie Zarządu Powiatowego ZE i RP RP Koło w Nowym Targu. Posiedzenie rozpoczął Prezes Stanisław Barnaś tradycyjnym powitaniem. Następnie przedstawił porządek zebrania, który członkowie zarządu przegłosowali jednogłośnie. Tematem spotkania było podsumowanie spotkania sprawozdawczego za ubiegły rok. Kolejny punkt zebrania to plan pracy na bieżący rok, sporządzenie sprawozdania do Zarządu Wojewódzkiego za ubiegły rok. Następnie poprosił o propozycję kandydatów do odznaczenia Medalem Tuliszkowskiego przez ZW ZE i RP RP w Krakowie. Prezes koła poddał pod głosowanie propozycję powrotu do zwyczaju odwiedzania najstarszych członków Koła, którzy ze względu na wiek nie uczestniczą już w naszych spotkaniach podczas "Dnia Strażaka" lub odwiedzin Mikołajkowych, przyjęto jednogłośnie. Omówiono sprawy bieżące i na tym spotkanie zakończono. St. Barnaś - Prezes Koła.
Dodane przez Administrator
dnia 13 luty 2017 10:45:06
0 Komentarzy
60 Czytań - Drukuj

Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

10 Przykazań Strażaka

Pogoda

Pogoda
Nowy Targ

°C °C


Zegar

Copyright & copy; 2011
Design by: d4u.hut2.ruPowered by PHP-Fusion © 2003-2005120118 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie